Corian® Nedir?

DuPont™ Corian®, doğal mineraller ile saf akrilik polimerinin üstün bir bileşimidir. İnsanın hayal gücünden ve araştırmasından doğmuş, tasarım talebinin yansımasıyla sonuçlanmıştır. Ortamların, dillerin ve modanın farklılaştığı bir dünyada Corian®'dan en yüksek faydayı sağlamak için tasarımcıların ve mimarların üzerine düşen bu malzemeyi bir "esere" dönüştürmektedir.

DuPont™ Corian®, güzellik, renk, ve derinlikten gelen yeniliktir. Güç ve beraberinde saflıktır, güvenilirliktir, performanstır. Ancak her şeyin ötesinde, Corian®, bir esin kaynağıdır. Ek yerlerini belli etmemesiyle iç veya dış tüm alanların sınırsız seçeneklerle tasarımını değiştirebilir.

Corian®, onun eşsiz potansiyelini kullanan herkesin hayatını güzelleştirerek ve kolaylaştırarak, neredeyse her ortama kişilik katabilir. Corian®, her yerde, her amaç için geniş renk yelpazesiyle; tasarlama, keşfetme ve yaratma özgürlüğü sunarak hemen her şekle dönüşebilir.

Uzun ömürlü, hijyenik, dayanıklı ve zarif, DuPont™ Corian®'ın 40 yılı aşkın süredir yaratıcı ve sanatsal zekaları serbest bırakan 3 boyutlu şekillendirilebilir bir yapısı vardır.

Başlıca Özellikleri:

- Dayanıklıdır

- Hijyeniktir

- Yenilenebilir

- Zararsız

- Masif

- Belli olmayan ek yerleri

- Isıyla şekillendirilebilir

- Işık geçiren

- Ahşap gibi işlenebilir

- Zengin renk seçenekleri

Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar32.439832.5698
Euro34.502534.6407
web design